Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach – Poseł na Sejm RP Grzegorz Janik

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach

16 marca podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach zaprezentowano listę kandydatów do Europarlamentu z woj. śląskiego. Będziemy zabiegać o interesy polskich rolników, bronić prawa rodziców do wychowania dzieci, bronić równego traktowania polskich firm. Stawką nadchodzących wyborów jest przyszłość Polaków i przyszłość Polski 🇵🇱🇵🇱🇵🇱

1. Jadwiga Wiśniewska,
2. Grzegorz Tobiszowski,
3. Izabela Kloc,
4. Bolesław Piecha,
5. Waldemar Andzel,
6. Andrzej Sośnierz,
7. Józef Kubica,
8. Violetta Koper-Staszowska,
9. Bożena Szydlik,
10. Stanisław Szwed

➡️Polska reprezentacja w Unii Europejskiej ma walczyć rozważnie i odważnie. Trzeba zabiegać o polskie interesy i my będziemy to robić. – mówił Prezes #PiS J. #Kaczyński podczas #KonwencjaPiS w Katowicach.

➡️Proeuropejskie punkty z naszej Deklaracji Europejskiej mają służyć Polsce. Jestem przekonany, że nasi przyszli europarlamentarzyści zapewnią, iż polskie interesy w UE będą strzeżone. Musimy pokazywać, że Polska jest sercem Europy. – mówił Premier Mateusz Morawiecki.

Zarówno Prezes PiS Jarosław Kaczyński, jak i Premier Mateusz Morawiecki w swoich wystąpieniach podkreślali ważną rolę Śląskiej Ziemi słynącej z pracowitości, wskazując, że nasz region jest sercem i motorem napędowym polskiej gospodarki.

 

 

 

 

Zapraszam do śledzenia mojego profilu w serwisie Facebook Przejdź do mojego Facebooka

Newsletter

Zachęcam Państwa do zostawienia swojego adresu e-mail, dzięki czemu na bieżąco będą Państwo mogli otrzymywać informacje o mojej poselskiej aktywności.

© 2015 Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Grzegorza Janika

Strony internetowe iskrzy_logo